Hoşgeldin, Ziyaretçi!
Giriş yap ya da kayıt ol. Ziyaretçi
  Hakkımızda
  Hakkımızda

    

  Habbonuz 1 yıl önce "Sizin Fansiteniz" sloganıyla habbolar ile buluştu. - 2019 kış aylarında kurucumuz talha739 tarafından.

  Küçük bir proje olarak başladı, ancak hedefleri büyüktü, İlk olarak Habbonuz yaklaşık 25 kişilik bir organize ekip kurdu.

  Kısa süre ardından sitemizin yönetiminde bir takım olumsuzluklar yaşandı ve bir kaç yönetim üyesi istifa etti/atıldı.

  Ardından yönetim ekibinde değişikliğe gidildi. 2019 yılının sonlarında: Sitemiz tahmin edilenden fazla ilgi gördü ve büyüme oranı yakalandı, İşte Habbonuz'un bir çok siteyi geride bırakacağı yeni "Habbonuzv3" projesine başlandı. Site açıldığında ilk adı Habbomuz idi. Ve bir süre sonra yönetim kararıyla Habbonuz adıyla devam edildi. Sadece isim değişikliği yapıldı.

   

   

  Sitemiz 2020 yılının ortalarında kitlesini takdire değer bir oranda büyüttü ve habboda düzenlediği etkinlik,sohbetlerle habbo kullanıcılarının gözde fan site adayı oldu.Habbonuz yönetimi bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak ve habbo kullanıcılarını sevindirmek amaçlı ''Habbonuzv4'' projesi müjdesini veriyor.Sizler için hazırlanacak sürprizler için beklemede kalın !

  Dedik ve V4 projesinide sizlere 1 temmuz 2020'de sunduk. Bir çok özelliklerin planda olduğu v4'ü geliştireceğimizi siz değerli oyunculara bir çok şekilde duyurduk. Bizi takip etmeyi unutmayın sağlıcakla kalın. İyi eğlenceler