Hoşgeldin, Ziyaretçi!
Giriş yap ya da kayıt ol. Ziyaretçi
  Habbo Way
  Habbo Way

  HABBO WAY

   

  Habbo Way, Habbo Otel’de nasıl davranılması gerektiğini belirleyen bir rehberdir. Habbo'da eğlencenin anahtarı kurallara göre oynamaktır.

  KEYFİNİ ÇIKARIN…

  Sohbet edin

  SOHBET

  Arkadaşlarınla konuş, diğer Habboları tanı, tonlarca yeni arkadaş edin ve EĞLENCENİN tadını çıkar!

   

   

  OLUŞTUR

  Bırak da yaratıcılığın konuşsun, kendini ifade et! Tarz ve tasarımda sınırlarını zorla, odalar inşa et, muhteşem selfiler çek! Bir sonraki Pixel Picasso sen olabilirsin!

  Yaratın

   

   

  YARDIM

  Tanımasan bile ihtiyacı olanlara yardım et, dost kazan! Her zaman diğer Habbolara karşı yardım sever ol çünkü ne zaman yardıma ihtiyacın olacağını bilemezsin!

   

   

  TAKAS

  Takas sayesinde kendi Mobi imparatorluğunu kur! Ticarete kabiliyetin varsa Pazar yeri tam sana göre, mobilerini satabilir, kredi biriktirebilir, uygun fiyata Mobiler satın alabilirsin.

  Oyunlar oynayın

   

   

  OYUNLAR OYNA, EV SAHİPLİĞİ YAP

  Arkadaşlarınla oyna hatta kendi oyunlarını yaparak ortalığı kasıp kavur! Başarılı bir oyun demek, diğer Habboların dahil olmak için can atacağı ve eğleneceği bir alan demek.

   

   

  ARKADAŞ EDİN

  Eğlen, takıl kim bilir belki de senin için o özel piksel biri ile tanışacaksın…

   


  ASLA YAPMAYIN…

  Saldırgan veya kışkırtıcı davranışlar yapmayın

   

   

  TROLL

  Kimse kabadayıları sevmez, anneleri bile; kabadayılığa kimse tolerans göstermez

   

   

  ALDATMACA VEYA SCRİPT

  Kimse düzenbazları sevmez. Çalmak sizi zengin değil suçlu yapar.

   

   

  HİLE

  Dolandırıcı ve numaracılar asla iflah olmaz; onların tek amacı diğer Habboları kandırmak ve iyi niyetlerini kötüye kullanmaktır.

  Gerçek Para karşılığı satış yapmayın

   

   

  GERÇEK PARAYLA SATIŞ YAPMAK

  Eşyalarınızı, hesabınızı, parolanızı veya oyundaki herhangi bir şeyi gerçek para karşılığında satmaya çalışmayınız. Her şeyi kaybedebilir ve en başından beri bulunduğunuz yere gelmek için harcadığınız zaman ve emek boşa gidebilir!

   

   

  BAHİS OYUNLARI

  Şans mobilerini uygunsuz kullanmak başınızı belaya sokabilir. Neden elinizdekileri kaybetme riskini almak isteyesiniz? Hiçbir şeyi şansa bırakmayın!

  İnternet ortamındaki ilişkileriniz gerçek hayata talşımayın

   

   

  CYBER

  Cybering (internet ortamındaki ilişkileri gerçek hayata taşımak) KESİNLİKLE YASAKTIR ve Kamera ile görüşme istekleri cezalandırılacaktır. Lütfen güvenliğiniz için internette tanıştığını kişiler ile sakın buluşmayın. İnsanlar her zaman söyledikleri kişiler olmayabilirler.

   

   

   

  Habbo'dan alıntılanmıştır.